| CameliaCamyBlondina a întrebat:

Salutare,am si eu o intrebare.Se merita trecerea de la un Android la IOS? Prietenul meu vrea sa imi faca cadou un Iphone 8. Ce parere aveti despre acest telefon?

3 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Nui aveti ce face cu banii? Nu vedeti ca Iphone-ul se duce in cap si cateva modele nu vor primi noul update?
Mergeti pe clasic. Am mai scris. Redmi 5 Xiaomi, de exemplu, un telefon bun, putin promovat. Sunt si alte exemple. Ce va trebuie Iphone? Eu am un salariu chiar foarte bun si nu mi-am luat un Iphone. E o pierdere de bani. Prefer sa investesc banii in formarea mea.
Eu asa gandesc.

| Dandinelle a răspuns:

Telefonul in sine este bun, sa-ti iei carcasa ca lumea ca au tendinta sa li se crape ecranul si este o bataie de joc atunci cand vrei sa schimbi ecranul.
Cand treci de la Android la iOS o sa vezi o mare diferenta in modul de a utiliza telefonul, pe langa asta Playstore vs AppStore - aici o sa vezi cea mai mare diferenta, sunt aplicatii pe care le gasesti doar in App Store si aplicatii care sunt gratuite doar pe PlayStore. Sistemul de operare in sine e destul de stabil si usor de utilizat

| ibaal a răspuns:

Ia-l si vinde-l laughing