| MaryUs_Leo_1995 a întrebat:

Salutare!, Am si eu o mare problema care ma cam enerveaza big grin, tocmai mi.am luat un S.E Xperia x8 si am o problema cu el, nu stiu cum as putea face sa ma conectez la PC, am intrebat pe cineva am urmat setarile Aplicatii > Dezvoltare > Depanare USB, si mai am o intrebare! cum as putea sa fac in asa fel sa instaleze jocurile de pe market android direct in Cardul de memorie SD?, atat as vrea sa ma ajutati va rog mult de tot este o urgenta sad

3 răspunsuri:
| Alex2312 a răspuns:

Daca vrei sa conectezi la PC iti trebuie cablul de date. apoi il bagi in telefon si dupa ce l-ai bagat in telefon o sa iti apara in bara aia de sus Ceva de genu "conectiune la PC"nu mai stiu sigur..si dai Conectare.

| MaryUs_Leo_1995 explică:

Pai am cablu de date, si in tocmai nu citeste nu stiu de ce. straight face, sus la notificari normal trebuia sa apara conexiuni da nu apare i.am dat si resetare din fabrica si tot nu merge, oare trebuie vreo aplicatie? sad

| MaryUs_Leo_1995 explică (pentru MaryUs_Leo_1995):

Va rog mult cine ma poate ajuta... straight face dau funda! va rog, daca e contactati-ma si in alta parte daca vreti in privat la id leomaryus52 sau nr de tel 0767405965.