| PompaDuru a întrebat:

Salutare. Am un Galaxy S si vreau sa aflu versiunea de Android pe care o am. Am accesat Setari-Despre Telefon- Si nu am decat versiune Frimware 2.2.1. Asta ce inseamna? Ca am Android 2.2?

Răspuns Câştigător
| OnDuty a răspuns:

Da,iar ca sa iti faci upgrade trebuie sa ai in calculator programul kies si prin cablu usb poti executa aceasta manevra.Parerea mea este sa ramai la aceasta deoarece cum urci in soft, durata bateriei o sa iti tina tot mai putin.

9 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, ai Android v. 2.2.1 Froyo!

Toate cele bune.

| dulgherunicu a răspuns:

Ce galaxi s ai dai denumirea completa?

| PompaDuru explică (pentru dulgherunicu):

GALAXY S ( adica primul S, adica S1, mai exact i9000)

| dulgherunicu a răspuns (pentru PompaDuru):

Android OS, v2.1 (Eclair), upgradable to v2.3 (Gingerbread)

| master77 a răspuns:

Exact, 2.2.1 si cred ca numele de cod e Froyo

| iubescbulldogii a răspuns:

Salut. Da asta inseamna ca ai android 2.2.1. Adica android Froyo.

| AntalDaniel1989 a răspuns:

Da

| Mihai_Sava_1982 a răspuns:

Da asa este. incearca aplicatia ADKASH gratuita. de fiecare data cand esti apelat sau primesti mesaj primesti intre 2 si 5 centi e super tare