| AlexRoKilla a întrebat:

Salutare!
Am un Samsung Galaxy S3 i9300 si vreau sa ii fac update la firmware.Momentan am versiunea I9300XXUGMK6 iar pe acest site ( samsung-updates.com ) am gasit alt update : I9300XXUGML2
Cel pe care il am eu ( GMK6 e din noiembrie 2013 iar GML2 cica e din decembrie )
Poate ma lamureste cineva, mersi!

3 răspunsuri:
| VladPătrașcu a răspuns:

Nu ai optiune in telefon sa se actualizeze automat cu cel mai recent firmware?

| AlexRoKilla explică (pentru VladPătrașcu):

Am o optiune prin care sa ii fac update dar imi spune ca deja am ultimele update-uri...

| VladPătrașcu a răspuns:

Asa imi zice si mie, pai poate ce vrei tu sa instalezi nu este o versiune oficiala sau inca mai are bug-uri si se testeaza.