| anonim_4396 a întrebat:

Salutare.Am un Samsung Note9 și ieri l-am scapat pe parchet de la vreo 35-40 cm înălțime. Acum când deschid camera telefonului și dau pe modul video, pro sau altceva, diafragma camerei se schimba singura(telefonul are diafragma variabila).La fel se întâmplă și când ies din aplicația camerei. Camera functioneaza fără probleme dar e ciudat când se tot aude sunetul acela și se schimba diafragma. Stiam ca doar manual se poate schimba. Trebuie să îmi fac griji?

1 răspuns:
| ShadowLoleris a răspuns:

Du-te cu el la un centru Samsung. Este unul în Mega Mall, altul nu știu.