| nomoresmoker a întrebat:

Salutare! Cat tine bateria in ore de funcționare la un iPhone XS cu capacitatea bateriei de 77%?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Jumatate de zi, nici macar o zi intreeaga numai tin bateriile in telefoane, trebuiesc incarcate des, sau sa ai baterie externa cand pleci de acasa.

| nomoresmoker explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nici macar atat, de obicei se descarca dupa 3-4 ore

| johnnny123 a răspuns:

"Orele de funcționare" depind foarte mult de ce faci pe telefonul ăla. Una este să joci jocuri 3D, alta este să citești email-uri.

| nomoresmoker explică (pentru johnnny123):

Nu ma joc jocuri pe telefon, ma refer la aplicațiile in sine de mass media