| cosmin123456789123456789 a întrebat:

Ce ati alege dintre:Sony xperia v si LG optimus 4x hd? De ce? mentionez ca am de gand sa folosesc telefonul pentru net si jocuri.

Răspuns Câştigător
| BdyBluu a răspuns:

In primul rand la SONY trebuie sa iti tai cartela deoarece e cu micro-sim. Apoi LG are 4.7 inch pe cand Sony are 4.3 inch.Sony are camera de 13 pixeli si LG de 8. dar nu e mare diferenta. LG are android mai mare si iti merg mai multe jocuri. LG are 4 procesoare iar SONY doar 2. La LG bateria tine 9 ore iar la SONY tine 7. In concluzie ia-ti LG fiindca e mult mai bun. Funda?

5 răspunsuri:
| 010101012 a răspuns:

Personal, eu as alege LG-ul deoarece este mai rezistent decat un Sony, are marimea mai mare, are camera secundara bunicica, procesorul este destul de mare si....cam atat. Sper ca te-am ajutat

| aventador a răspuns:

Lg optimus 4x hd, arata mai fain, are ecranul mai mare (4.7 inch )iar Sony il are de 4.3 inch, LG are gorilla glass iar Sony nu are, LG are quad core iar Sony dual core, la camera castiga Sony, are 13 mp, si LG are 8 mp, LG are 16 gb memorie interna, Sony are 8 gb, bateria
de pe LG e mult mult mai buna, are 2150 mAh iar Sony are 1750 mAh.
Alege LG, e mult mai bun

| pkpdionut a răspuns:

LG e cu mult peste

| cosmin123456789123456789 explică:

Imi pare rau ca nu v-am putut da funda la toti.Toate raspunsurile mi-au fost de ajutor! Multumesc.