| anonim_4396 a întrebat:

Salutare. Ce preferati? Samsung galaxy s3, s4 sau s5?

Daca ati avea un buget de 1500 de lei pentru a lua un telefon nou, ce ati lua?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S5 (32GB) deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Daca as dispune de aceasta suma, nu as investi-o in telefon, mi-as lua unul la 3-4 milioane si cu restul as face ceva mai util.
O zi bunahappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mergi pe S4, mai este o bucata pe stoc la "resigilate" http://bit.ly/1OucrPe te costa 1219 lei. E pacat sa-l ratezi.

| AKARA0 a răspuns:

Daca vrei un telefon basic si bun pentru jocuri iti recomand utok 500d, costa doar 350 lei mare,camera buna, procesor de 1.3 ghz.
Dar daca vrei ceva mai smecher ti-as recomanda s4.

| AlexDinamovistu a răspuns (pentru AKARA0):

Vreau un telefon sanatos, sau 'smecher' cum zici tu, si a carui baterie sa tina peste 2 ore. Mersi de raspuns.

| AKARA0 a răspuns:

Eu as merge si pe grand prime.Dar acum ce telefon vrei tu big grin

| GheorghiuIoana a răspuns:

Eu am S5, si consider ca se descurca foarte bine. Se misca repede, raspunde repede la comenzi si pe langa toate astea, are si multe chestii interesante in el. Nu stiu cat mai e acum un S5, dar daca poti sa iti iei unul nou cu 1500, original, eu te-as sfatui sa iti iei. Daca nu ai destui bani, ori mai astepti pana ii strangi, ori iti iei un S4(P.S.:Nu stiu cat de bun e)