| danni3l a întrebat:

Salutare ce sa aleg iPhone 6 nou sau 6 plus sechond hand?

10 răspunsuri:
| AlexandrulS a răspuns:

Daca ma intrebi pe mine eu nu as sfatui pe nimeni sa ia Iphone 6 plus nici nou pentru ca este exagerat de mare si deja este ridicol cand vorbesti la el. Alege Iphone-ul 6 pentru ca este in parametrii si este nou! Nu ai cum sa compari un telefon nou cu unul sh indiferent ca vorbim de Iphone sh VS Samsung j5 nou. eu as alege Samsung-ul nou pentru ca este nouwinking

| Andreea11989 a răspuns:

Eu prefer iphone 6 normal, 6 plus mi se pare prea mare

Eu as spune 6. Mi se pare mai elegant și finuț având in vedere ca este puțin mai mic. Ala e tableta deja. Și eu am iPhone 6 și sunt foarte mulțumită de el. E un telefon elegant, și își face treaba prea bine. Merita orice bănuț

| danni3l explică (pentru ஐŞtíũíŧōäŗєääAЙDŞtíuíŧoarєaღ):

Ok multumesc, o seara buna

| ஐŞtíũíŧōäŗєääAЙDŞtíuíŧoarєaღ a răspuns (pentru danni3l):

Cu drag. Alege ce îți place cel mai mult. Vorba aia. cel ce Îți face cu ochiulwinking

| BlueFox a răspuns:

Diferenta dintre ele este doar marimea si bateria. (care nu prea conteaza, avand in vedere cat de optimizat iOS este) http://i.imgur.com/bbqoBS7.png se vede diferenta la marime

| danni3l explică (pentru BlueFox):

Da dar nu stiu pe care sa il aleg

| ALEXXANDRU1 a răspuns:

Aș zice să riști și să-ți iai second hand. Dar să-l verifici bine înainte de-al lua. Succes.