| Eng_Randi_1989 a întrebat:

Detin un Huawei P8 Lite Alb cu 2 Simuri de aproape 5 luni. Ce as putea sa iau la schimb pe el?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Ai putea să-l schimbi cu S3 Neo, Asus ZenFone 2, Samsung Galaxy J5. Însă, recomandarea mea e mai degrabă să-l vinzi decât să-l schimbi cu alt model.

| edy45svmag a răspuns:

Poti lua un telefon chiar frumos si cu un procesor destul de puternic:http://www.emag.ro/......88796b5fa1

| playermessi a răspuns:

800 lei

| Chivoiu_Emanuel_1993 a răspuns:

P8 Lite costa in momentul acesta 800 de lei pe eMAG. Iar in jurul acestui pret ( sub 1000 de lei) singurul candidat cu care ai putea sa il inlocuiesti pe P8 Lite ar fi un Lenovo Vibe X2 de pe Quikmobile. Acesta este un telefon care pentru ce ofera ar trebui sa coste in jur de 1500 de lei. De ce? pentru ca un Samsung Galaxy S5 costa in jur de 1300-1400 de lei iar acest telefon este mult mai puternic decat un S5. Poti sa verrifici acest lucru cautand Lenovo Vibe X2 review in romana- Buhnici. Funda?