| Daviduku77 a întrebat:

Salutare, mama mea are un iPhone 12 pro max căruia i-a uitat parola de la iCloud și nu mai știe numărul de telefon și ca sa reseteze parola trebuie sa le știe pe ambele, la Apple nu pare sa ma ajute nimeni cu resetea parolei dacă duc telefonul la ceva service gsm ma pot ajuta cumva? Ps: poza de la iCloud e cu mama, adresa de mail e numele ei adică e vizibil ca e telefonul ei

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dul la service il resofteaza va sterge TOT din el.

| doctorandus a răspuns:

Merge la reprezentata Apple cu dovada ca ea a cumparat telefonul.

| ioana748 a răspuns:

Incearca la un service GSM, nu ai ce pierde.