| David1126 a întrebat:

Salutare, știe cineva de unde cumpara marfa magazinele de accesorii GSM? Gen huse, folii de protecție? Vreun sfat de la cineva? Mulțumesc anticipat

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De pe AliExpress, acolo unde sunt producatorii/ fabricantii.
Acolo se vinde engross, de aceea sunt preturi atat de mici, dar trebuie sa iei cantitate foarte mare.

https://best.aliexpress.com/

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Din China

| Simpatic a răspuns:

Vrei sa te apuci si tu de comert de asta este? din pacate foarte multi o fac acum, iar concurenta de tipul acesta numai antreneaza nicidecum calitate ca in trecut ci nu face decat a isi fura caciula unii la altii sau mai bine zis clientii.
Adica una e cand in piata vand 2 tarabe rosii si alta cand vand 20.
Ca si raspuns s-a dat deja, din China cumpara toti ca acolo e tara ieftinelilor!

| David1126 explică (pentru Simpatic):

E simplu sa zici "din China" este un răspuns neclar, ce site? AliExpress livrează după 2 luni, trebuie sa faci vama la ele, e complicat sunt sigur ca exista o varianta mai rapida și mai simpla.

| Simpatic a răspuns (pentru David1126):

Da la Aliexpress ma refeream si da stiu cat de greu vin produsele.
Ar mai fi o varianta dar e mai scumpa si nu stiu daca merita, mai gasesti produse chinezesti de pe ebay, nu am mai comandat demult dar imi aduc aminte ca veneau putin mai repede.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la diferiti furnizori sau alte magazine pentru a le vinde mai scump, in principal importuri din China.