| razvan131997 a întrebat:

Salutare. Tocmai ce mi-am scapat telefonul jos si s-au facut doua zgarieturi pe sticla de pe ecran. Le pot scoate in vreun fel?

Răspuns Câştigător
| Argelean a răspuns:

Salutare! Telefonul are folie de protectie pe ecran? Poate nu e stricat ecranul doar trebuie sa schimbi folia sau sa nu o mai pui. Funda?

| razvan131997 explică (pentru Argelean):

Nu, nu are folie. De obicei sunt atent cu telefoanele si nu le scap pe jos, asta fiind si motivul pentru care nu i-am pus. Dar acum s-a intamplat.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| julia5454 a răspuns:

Nu, dar iti poti cumpara un nou ecran, dar daca sunt doar zgarieturi mai bine le lasi asa pentru ca un nou ecran nu e tocmai ieftin

| Zambilicii12 a răspuns:

Doar dacă îl duci la un specialist să-ți schimbe ecranul!

| FlorinnnCiurea a răspuns:

Nu le poti scoate in nici intr.un fel daca sunt pe ecranul lui original, daca ai folie protectoare, poti sa o deslipesti si sa cumperi alta happy