| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU, acum 30 de minute, am primit un apel de la 0461, din cate am vazut pe internet in mare parte din persoane NU AU RASPUNS, iar cele care au raspuns, au fost intrebati de un SONDAJ : "Operator Orange : intrebarea mea este: va apartine?"
imi poate explica si mie cineva ce este cu acest nr. telefon?
Si la ce nr. de telefon trebuie sa sun pentru a imi dezactiva internetul (PERMANENT) de pe abonament.

Răspuns Câştigător
| MihaiEdy1993 a răspuns:

Apelul vine de la robotul Orange si iti cere sa dai note de la 1 la 10 in functie de cat de multumit ai fost de politetea asistentului de a te ajuta in urma efectuarii unui apel de tine catre departamentul de relatii cu clientii.

| TrustMeIKnow a răspuns (pentru MihaiEdy1993):

Acum 1 min am primit un messaj : ORANGE "Pt ca ai fost apelat de un consultant al Serviciului Client Orange, te invitam sa participi la un sondaj despre acest serviciu. Pentru aceasta, te rugam sa suni gratuit la 461 pina maine inclusiv." acum cand scriam am vazut "pina" inloc de până.

1 răspuns: