| DEALEmele a întrebat:

Salutare TPU am o tableta majestic tab 297 3g si am nevoie urgenta de un ROM sau un stock ROM va rog pentru ca romul actual nu vrea sa mai porneasca si chiar daca intru in recovery mod si sterg absolut tot si dau rset to factory default formateaza doar data iar cand incepe sa formateze cacheul ramane blocata am nevoie de un stock rom pentru ca pe net nu am gasit de nicioculoare nici CWM NICI TWRP SAU ALTELE am nevoie URGENTA DE O ARHIVA CU ROM
MULTUMESC DAU FUNDA CUI IMI DA UN ROM PENTRUCA ACEASTA TABLETA
majestic tab 297 3g

MULTUMESC ANTICIPAT happy

1 răspuns:
| N3OX a răspuns:

Incearca cyragenamod de pe forumurile xposed, am incercat pe tableta mea Samsung si a mers ( de la Android 4.4 la Android marshmallow 7.0)