| Arrrrrrrrrrrrrrrrraaa a întrebat:

Am un telefon(ALLVIEW p5 qUAD) inca in garantie si am sesizat o problema la camera principala,mai exact are o mica dunga. Daca il
trimit la Bucuresti sa il repare,exista posibilitatea sa primesc alt telefon(tot reparat), acelasi model ca al meu?

7 răspunsuri:
| Lebada_Sorina_1989 a răspuns:

Da este foarete posibil sa il repare pe al tau dar din proprie experienta iti spun ca vei umpla cu un telefon de panarama cel putin 1 luna pana iti vine telefonul de la Bucuresti si poate veni cu o alta problema si mai grava. Dar poti sa incerci sa il duci si daca patesti cu am patit eu poti face scandal... vei avea rezultate garantate.
p s :eu sunt pe Orange laughing

| digit12 a răspuns:

Nu cred.Si din cate stiu eu Allview se trimit la Brasov!

| Zaiet_Ovidiu_1988 a răspuns:

Daca ili trimiti la reparat cei de la Bucuresti o sa-ti repare telefonul si gata
!

| DaavidARHI a răspuns:

Nu prea știu, eu am S3...Dar cred ca gasesti si in București, dar dacă cauti pe un site specializat îți arată toate locurile din România.

| Arrrrrrrrrrrrrrrrraaa explică (pentru Lebada_Sorina_1989):

Dar poate sa imi vina alt telefon, acelasi model cu al meu dar cu alte probleme?

| Nicu47 a răspuns:

Salut,ai dat folia de protectie jos dupa camera?

| Arrrrrrrrrrrrrrrrraaa explică (pentru Nicu47):

Nu am avut folie pe camera