| Dario_Iordache_1999 a întrebat:

Ma adresez in special utilizatorilor de galaxy s4.
Am o intrebare. Am un s4 de la eMAG black edition si vreau za spun ca autonomia bateriei mele este cam mica ( sau poate asa m.i se pare deoarece am mai avut un s4 decodat de pe Orange... cu alte cuvinte avea un alt soft nu pe cel origina si autonomia acelei baterii era mult mai mare sau dinou asa mi se pare )
Vreau in special daca se poate sa.mi ziceti cam cat va tine bateria in standby si in mod de utilizare casual si folosore la greu ( jocuri sau internet...)
Multumesc. Funda big grin

Răspuns Câştigător
| AliceInWonderland2380 a răspuns:

Poate ai o aplicatie care iti mananca bateria. cineva din familie are un note2. La un moment dat a luat un virus de pe net Si chiar si dupa ce a scapat de el a ramas o problema: nu ii mai tine bateria. Il tinea 2 zile si acum de-abia daca mai tine o zi

4 răspunsuri:
| AliceInWonderland2380 a răspuns:

Eu am un s4 black edition de la domo. Pe mine bateria ma tine 2 zile daca o folosesc intens-de la 8 dimi eata pana pe la 3 noaptea si ascult muzica, stau pe net, pe yt, ma joc etc.

| Dario_Iordache_1999 explică:

Hmm naspa de mine caci pe mine nu ma tine chiar asa de mult... adica de exemplu l.am incarcat 100'/, pe la 2 noapte... dupa care m.am luat sa stau pe el pe la 1 dimineata destul de mult pe datele mobile pe net si jucand jocuri nu prea "grele" si mai am 27 '/, la ora 8 si 12 seara adica acuma cand am scris acest mesaj

| Dario_Iordache_1999 explică:

1 dupa amiaza * scuze

| Dario_Iordache_1999 explică:

Iti multumesc mult. O sfatuiesc si eu pe ruda ta sa.si ia CM security... mi.a rezorvat problema si asa se pare era un "virus" care imi ataca sistemul si imi manca bateria laughing mersi