| cfrtriaj a întrebat:

Salutare.vreau sa cumpar un telefon second hand sau chiar poate nou la pretul de 250-350.doresc sa aiba urmatoarele chesti:ecran 3, 3-4",neaparat camera selfie(acum am vazut mai nou ca se zice la camera frontala). multumesc

8 răspunsuri:
| vladv26 a răspuns:

Samsung galaxy ace

| MirelutaAlbinuta a răspuns:

Serios?:)) mai nou ii se zice camera frontala? Mereu ii sa zis camera frontala doar ca de cand prostia asta cu selfie ii se zice camera de selfie... dar marog doar cocalari ii zic asa. Acum mai bine de 10 ani ii se zicea 3G. Doar ca dupa ce a aparut 3G ca conexiune a trebuit sa se numeasca alfel. Uite aici un telefon http://bit.ly/1oJq5zs doar ca e destul de greu sa gasesti un telefon la 250 lei- 350lei cu camera frontala mai mare de 0.3 mpx

| Gh3oK1ll3r a răspuns:

Salut,
Eu iti recomand Samsung Galaxy Y, costa in jur de 300 de RON. Eu il detin si sunt multumit inca de el, cu toate ca-l am de aproape doi ani.

| AnimatedSignature a răspuns (pentru Gh3oK1ll3r):

Foarte nasol telefon, l-am avut, costa 420 lei, nu am fost multumit de el, nu are camera frontala, procesor praf...

| Gh3oK1ll3r a răspuns (pentru AnimatedSignature):

Acum costa ~300 de lei, si in bugetul asta nu poti sa-ti iei Iphone 5S si desigur, conteaza si preferintele.

| cfrtriaj explică (pentru Gh3oK1ll3r):

Nu am specificat decat ecran 3, 3.4'' inch si 2 camere.

| Gh3oK1ll3r a răspuns (pentru cfrtriaj):

Ah, scuze, am vazut gresit la 2 camere, credeam ca nu neaparat. Pai, in pretul acela ai putea sa iei acest telefon cu 2 camere: Samsung S6812 Galaxy Fame Duos

| AnimatedSignature a răspuns (pentru cfrtriaj):

Incearca Evolio Onyx.