| Alexandru_Madalin_2000 a întrebat:

Salutări TPU!
Am și eu o întrebare legată de telefoane.
De curând m-am decis să-mi cumpăr un telefon, și m-am gândit la Samsung Galaxy S5, dar problema este că nu știu ce culoare să aleg, având in vedere că toate au același preț.
Sincer șmi place pe negru, dar mă gândisem să-l iau pe alb pentru cănu se cunosc așa tare zgarieturile happy
Deci, alb sau negru?!?

2 răspunsuri:
| Tudy000 a răspuns:

Pai e exact invers, pe alb o sa se vada mult mai repede deteriorarea decat pe negru man happy

| teot56 a răspuns:

Negru pentru ca cel alb s-ar murdarii stiu o cunostinta care are pe alb si nu e multumita