| Marius_Tudor_1995 a întrebat:

Saluut! Prima oara cand postez pe acest site si sper sa ma ajute cineva. Am un HTC Cha Cha, am vorbit la el si posibil sa fii apasat ceva taste. Acum cand apas tasta cu litera "A" ma trimite la "Ceas de birou". Nu mai pot sa scriu cuvinte care contin litera A pentru ca ma trimite la ceasul de birou. Daca aveti vreo idee, va rog sa o postati aici. Multumesc anticipat! xD

Răspuns Câştigător
| Jokyo a răspuns:

Ai activat din greseala o comanda rapida si ai pus-o pe tasta a... cauta setarile tastaturii si cauta sa scoti comanda aia de ceas de pe litera A

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intra in setarile tastaturii si debifeaza comanda rapida.

| Marius_Tudor_1995 explică:

Mersi mult de ajutor! Am fixat si acum totul e ok. XD