| Coman_Alexandru_2000 a întrebat:

Samsung S4 sau Iphone 5c?

5 răspunsuri:
| Betty12345678 a răspuns:

Sonsider ca Samsung e mai sigur si rezistent.

| JustStitch a răspuns:

As prefera Samsung

| LorenaMaria55676 a răspuns:

Salut happy stiu ca multi o sa iti recomande Samsung dar eu iti spun sa nu iti iei am avut eu unu s4 da e frumos dar se blocheaza de la o vreme si bateria slaba.Ia-ti iphone 5s decat 5c e 10-12 milioane dar merita dupa mine happy recent mi-am cumparat un ihpone 6s si chiar e super fata de Samsung, bateria ma tine chiar si 4 zile daca nu stau foarte mult pe el si de poze ce sa mai zic o claritate super.

| LorenaMaria55676 a răspuns:

Iphone*

| OnePiece a răspuns:

Altceva chiar nu stiti? Ia-ti domne' un Huawei Honor 7 lite mai de doamne ajuta, sau un UMI Max... poti incerca si OnePlus One la mana a doua, lasa Samsung si aifon la pretul asta...