| Jdideooe a întrebat:

Stăteam pe telefon și aveam căștile puse. Am fost sunat și am scos căștile ca să vb (asta fac de fiecare dată când mă sună cineva și am căștile). După ca am închis am vrut să pun la loc căștile dar nu mai mergeau. Le-am pus la tabletă și acolo mergeau perfect, am pus ALTE căști la telefonul meu și mergeau perfect. Dar căștile inițiale nu mai merg deloc la telefonul meu.

10 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cu anunturile astea o sa faci sa ti se blocheze contul!

| teo530 a răspuns (pentru Salontanul):

Eu deja am raportat-o.

| Salontanul a răspuns (pentru teo530):

Si eu. Are probleme cu "PC-ul".hee hee

| teo530 a răspuns (pentru Salontanul):

Da nici macar n-a raspuns la intrebare si mai mult nu era categoria potrivita pentru ce-a zis ea.

| Salontanul a răspuns (pentru teo530):

Cred ca-i un copil razgaiat. I-am gasit patru conturi pe Facebook: http://bit.ly/2N7yv8l copiate dupa unul din Mexic dar cu alta poza.

| teo530 a răspuns (pentru Salontanul):

Pe bune ai cautat-o si pe Facebook? Cred ca e nebuna si are 4 personalitatilaughinglaughing

| teo530 a răspuns (pentru Salontanul):

Daca e asa buna sa rezolte dosarele cu jandarmeria din 10 august si sa-l vrajeasca pe dragnea ca sa-si dea demisia.

Bula
| Bula a răspuns:

Foloseste-le pe cele care functioneaza!

| RB26DETT a răspuns:

Rezolva si probleme legate de masini? trebuie' s-a cam schimb etrierii pe spate si n-am bani, oare nu-i poate repara ea prin ceva miracol? Etrierii m-ar ajunge cu tot cu montaj pe la 1000 de lei, oare ea nu ma poate rezolva mai ieftin?

Referitor la intrebare, inchide si deschide telefonul, pune castile alea la alt telefon si vezi daca mai merg, daca atunci cand le tot scoteai trageai de fir in loc de mufa atunci e posibil sa se fi rupt firul in interior.

| teo530 a răspuns:

Asta nu e loc de farse