| madymdy a întrebat:

Stie cineva de ce imi apare pe Samsung galaxy s5 un "R" in stanga, si pe ecranu de deblocare "sunteti in roaming"? mentionez ca am dezactivat date mobile si roaming dar tot imi apare.

3 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Daca esti pe Digi Mobil, inseamna ca ai iesit din zona de acoperire Digi si ai fost transferat temporar pe Vodafone pana gasesti din nou semnal Digi.

| madymdy explică (pentru LTAA):

Nu sunt in Romania, sunt in Grecia dar telefonul l-am luat de aici nou din magazin, am cartela in el de Grecia

| LTAA a răspuns (pentru madymdy):

Pai du-te la firma la care ai abonament si intreaba. Esti pe un forum romanesc, deci de unde pretentia sa stim cum sta treaba in Grecia