| ThePrinceOfAllSaiyans a întrebat:

Stiti de mystery box? Mai am nevoie de 2 carti, una la 1000€ si una la periuta electrica. Intrebarea e, chiar asa de usor e sa castig? Sau intra gen in tragere la sorti dupa ce am completat?

8 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Eu astept sa o castig pe Antonia la mystery box sa vezi ce-i facwinking

| johnnny123 a răspuns:

Nu așa de ușor pe cât pare. Cărțile alea pe care le aștepți tu au o șansa la un milion să-ți vină vreodată.

Răspuns utilizator avertizat
| johnnny123 a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Mai citește o dată ce am scris mai sus...

Da, ai o șansă. O șansă la un milion.

| DanielPH a răspuns:

Salut!
Depinde...laughing
Poti sa le ai mai pe toate de la inceput si sa nu-ti pice cartile necesare pana la final, sau poti sa incepi in ultimele zile si sa-ti pice toate cartile rand pe rand.
Am un amic care intr-o saptamana a castigat un telefon. Eu spre exemplu joc de luni bune si tot ce-am castigat (dintre marile premii) a fost milionul de MB de acum ceva timp, in rest am terminat mereu cu cate un cartonas lipsa.
Tine mult de noroc, dar chestia este ca este pe bune.
Succes, mult noroc si spor la premii! :*

| BilaRomânească a răspuns:

Și eu joc dar trebuie să ai noroc deoarece joacă milioane jocul

| MariaMonica2009627 a răspuns:

Mă omule,acum o lună jucam tâmpenia asta si mai avem nevoie doar de un cartonaș la fiecare categorie (mașina, dorința, banii îia sau ce erau ) si am asteptat o groază de timp degeaba, primeam numai dubluri si MB, atât! M-am enervat si am sters aplicația. Dacă câștigi în următorii 5 ani sa spui aici, bine )

| Mariarobertina300000000 a răspuns:

Ei bine si eu am mai avut lipsa 2 carti si s-a terminat promotia aia.
Deci oricum castiga doar cei care au abonamente de ani de zile la Vodafone nu unul care plateste de cateva luni...cei care au lasat mai multi bani.
Nu oricine...dar eu totusi iti tin pumnii si nu renunta ca mine. poate castigi!