| jrockfreak a întrebat:

Telefonul meu era foarte descarcat, asa ca l-am pus la incarcat. Dupa vreo 10 minute, am avut nevoie sa vad ceasul, dar mi-a aparut doar logo-ul telefonului, in rest nu a reactionat niciucm. Am scos bateria si l-am pus din nou la incarcat, dar in loc sa arate ca incarca, a aparut doar semnul acela al bateriei cu o clepsidra langa. A mai patit cineva asa? Ce se poate face?

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Asa cum ai zis era foarte descarcat, inchide telefonul si lasa l toata noaptea la incarcat, bateria lui e goală dureaza ore bune pana se incarca, daca nici mîine nu se deschide, atunci e defect telefonul, dar nu poti stii exact decat cand bateria este 100% plină.Ce marca e telefonul?