| FunTHX200mc a întrebat:

Telefonul meu isi tot copiaza singur toate fisierele intr-un fel de backup, dar daca il sterg se duce tot din telefon. Ce sa fac sau cum sa il rezolv?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Incearca sa iei un antivirus de pe net. Daca nu, doar resoftare il mai rezolva.

| FunTHX200mc explică (pentru Salontanul):

Am incercat si nu merge.

| Salontanul a răspuns (pentru FunTHX200mc):

Ce nu merge? Sa iei antivirus? Daca da, ia clickfree mobile backup fa-ti o copie pe memoria SD (micro SD) si apoi o scoti din telefon. Apoi da-i resetare la parametrii din fabrica. Daca nu stii cum uite aici: http://www.aflacum.ro/......-1852.html