| Andreimny a întrebat:

Telefonul meu Samsung A20S nu mai încărca, nu mai primea energie, este in garantie si l-am dus la reparat, întrebarea mea este, o sa il reseteze sau nu?

Răspuns Câştigător
| Țoglă a răspuns:

Normal nu, mai ales că e Samsung și are bios dezvoltat unde ai și tu acces la testări.

10 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Telefonul tău cel mai probabil are încărcătorul defect.

| Andreimny explică (pentru Catrice):

Nu, cand l-am dus la un service l-a pus la un aparat si primea 000 energie gen

| Catrice a răspuns (pentru Andreimny):

Aia e, nu știu acum cum se poarta, dar când am dus eu o tableta cu aceeași problema mai demult, nu au resetat-o.

Răspuns utilizator avertizat
| User252426 a răspuns:

Îi pune o baterie originală schimbă piesele defecte

| Andreimny explică (pentru User252426):

Pai si il reseteaza sau nu?

| User252426 a răspuns (pentru Andreimny):

Nu-l resetează

Răspuns utilizator avertizat
| ionutx02 a răspuns:

Da. O sa reseteze telefonul sa-l testeze.