| Yo98 a întrebat:

Telefonul meu, Samsung Galaxy S 2, are spatiu de stocare dsponibil insuficient...ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Pai...Daca ai S2 ai ori 16 ori 32GB...deci ai cam multe pe telefon daca nu mai ai spatiu.
Nu este logic?
Nu mai ai memorie interna! Trebuie sa iti stergi muzica/poze/filme/aplicatii!
Si daca nu, iti iei un SD Card daca nu ai unul deja!

Si nu poti sa downloadezi de pe GooglePlay direct pe card...trebuie sa treaca prin memoria interna.
Ca sa iti faci loc, trece toate muzicile si aplicatiile posibile pe SDCard, ca sa iti faci loc in memoria interna!

Succes; Sper ca te-am putut ajuta!

3 răspunsuri:
| sickoffallthings a răspuns:

Pai ai ramas fara memorie ori strgi ceva de pe el, ori iti iei un card de memorie.

| alexandru112211 a răspuns:

Card de memorie MicroSd happy

| Yo98 explică (pentru alexandru112211):

Pai am dar as vrea ca ce descarc de pe Magazinul Play sa se stocheze direct in spatiul USB ce are 11 gb