| Dudu521 a întrebat:

TPU! Am nevoie de ajutorul cuiva care se pricepe. Am un Samsung Galaxy S2 Plus, il am actualizat la 4.2.2 de ceva vreme, dar mi-am dat seama ca nu imi place. Adica parca merge mai greu galeria si camera photo si chiar nu sunt cine stie ce imbunatatiri fata de 4.1.2. As vrea sa il readuc la sistemul din fabrica la Android JB 4.1.2. Ma poate ajuta cineva sa il fac, cu explicatii sau tutoriale? Daca... o sa fie 4.1.2, o sa mai apara actualizarea pentru 4.2.2?
VREAU RASPUNSURI SERIOASE!
Multumesc! happy
Ofer funda! Pentru cel mai de ajutor raspuns.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu poti face downgrade, poate are multe prostii in memorie de merge asa incet.

| Dudu521 explică:

Se poate face downgrade, @Şofer