| Tpufan123 a întrebat:

Update part II:
Tocmai ce am descoperit ca nu numai ca nu poti se deblochezi un iPhone care e furat sau l-a gasit cineva pe jos si vrea sa il vanda la extra pret.
Dar sunt si site-uri care iau banii la fraieri spunand ca le deblocheaza... fiti seriosi, daca iei un iphone blocat in icloud- dracu il mai repara (sau proprietarul adevarat)
Si morala! Luati-va iPhone ca tine la securitate desi sunt telefoane mai ieftine si mai bune ca overall!

5 răspunsuri:
| syriaHotelsWithPool a răspuns:

"mai bune overall" Lol, okay.

| Tpufan123 explică (pentru syriaHotelsWithPool):

Ai inteles ideea!

| anonim_4396 a răspuns (pentru syriaHotelsWithPool):

Cred ca se refera ca exista telefoane mai ieftine si mai performante, adica Androiduri.

| Tpufan123 explică (pentru anonim_4396):

Da, lol voi nu ati observat telefoane mai ieftine de $999? Si cu mai multe noutati ca si tehnologie?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Tpufan123):

Miros ironia laughing