| danmorozan22 a întrebat:

URGENT! Salut prieten, am trimis pe whatsapp un sms din greseala unui prieten care nu trebuie sal citeasca, rog sa ma ajutati sa--l sterg, dau funda.

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu ai cum. Ce mi-a placut la tine a fost ca la cuvantul "sa-l" intr-un loc n-ai pus cratima dar in alt loc ai pus doua! Legea compensatiei?

| danmorozan22 explică (pentru Salontanul):

Când am vurut sa postez raspunsul ceva scriea ca se corecteaza, acum vezi ce sa corectata, nu prea folosesc TPU, Mersi de raspuns.

| Pirvu_Ionut_1988 a răspuns:

Pur si simplu nu ai cum! Ori faci "rost" rapid de telefonul prietenului, ori ai pus-o!

| Bestfan a răspuns:

Spune-i ca este pentru alt cineva important si atunci nu il va citi poate