| ady4322 a întrebat:

Va rog frumos cine imi spune cum sa fac android 4.0.4 pe LG l3 si ce aplicati mi trebuie?

FUNDA

Răspuns Câştigător
| oBanană a răspuns:

Din păcate telefonul nu se poate upgrada la 4.0. Android este un sistem de operare, nu îți trebuie nici o aplicație pentru a face updateul. Dacă ar fi sa treci pe 4.0, telefonul ți-ar „zice" singur asta, notificându-te. Îmi pare rău.

O zi frumoasă.

| ady4322 explică (pentru oBanană):

Se poate sa fac android 4 am avazut la cineva dar nu a vrut sa imi zica cum a facu.
Uite daca nu mai rasunde nimeni la intrebare iti dau funda

1 răspuns: