| Denis_Denis_1998 a întrebat:

Va rog să mă ajutați am Asus Zenfone 5 totul mergea bine mă jucam într-o seară și nu mergea bine am ținut pe butonul Power că să-i fac restart și după scria că de obicei Asus Android și Asus și jos loading și se învârtea l-am lăsat până dimineața și nu se aprinde i-am șters tot din recorve pe butonul Power și volume și tot nimic mă puteți ajuta de la ce oare poate că de aprins merge dar nu se aprinde pe ecran sta in loading dau funda va rog mult ajutați mă

Răspuns Câştigător
| fumulet a răspuns:

Dacă ai cardul conectat încearcă să-l scoți afară, sau scoate bateria și tine apăsat timp de 15 secunde pe Power fără baterie.

| Denis_Denis_1998 explică (pentru fumulet):

Cadru nu îl am și bateria este internă nu o pot scoate doar daca cu șurubelniță mă gândeam la asta deci totuși îți dau funda

1 răspuns: