| Rorschdark a întrebat:

Vă salut!

Am o problemă cu un telefon mobil LG GT405, încerc să-l conectez la PC cu cablul de date dar aplicația LG PC Suite nu-l recunoaște, driver-ele se instalează dar conexiunea merge doar prin Bluetooth, știe cineva cum aș putea rezolva problema?

Vă mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

La "Download", alegi "Pc Sync" si descarci versiunea compatibila.
Sistemele de operare suportate:
Windows 2000 (SP4 or later) or Windows XP (SP1 or SP2), Windows Vista, Windows 7
http://www.lg.com/uk/support-mobile/lg-GT405

| Rorschdark explică (pentru dannyel86):

S-a rezolva, mersi, am reușit cu o altă versiune de PC Suite.

1 răspuns: