| andreimpwr a întrebat:

Vă salut! Zilele trecute am încercat să-mi fac câțiva urmăritori în plus, iar contul de Instagram mi-a fost blocat! Am încercat să dau raport problemei, am așteptat câteva ore dar degeaba, înțelesesem ca trebuie schimbată rețeaua la care eram conectat...am intrat pe date și tot degeaba. Ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| Ineys a răspuns:

Pai daca ti-a fost blocat noi nu te putem ajuta. Data viitoare nu mai incerca sa-ti falsifici numarul de urmaritori.