| Andreea_Diana_1997_CJ8h a întrebat:

Buna dimineata TPU! Ieri dimineata am dat follow la 1000 si ceva de persoane pe Instagram, dupaia m-au blocat ca cică "ai fost blocată temporar". Ok, am așteptat pana azi, am intrat pe la 9:10 pe telefon, am mai dat follow la 10 persoane si dupaia iar m-a blocat sad
Va rooggg mult nu mai stiu ce sa mai fac, trebuie sa continui sa dau follow ca sa am urmăritori!

4 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Este o limita de follow-uri. Esti asa vedeta de ai nevoie de urmaritori? Puteai sa dai si tu 5, 6 pe zi zilnic, dar facand spam, te-au blocat. Zi merci ca nu iti suspenda contul. Dai si tu mai cu moderatie.

| K0sti a răspuns:

Nu trebuie nimic, cum sa trebuiasca! Auzi, urmaritori...

| CPAElites a răspuns:

Data viitoare sigur te alegi cu contul BANAT!
Mai asteapta cateva zile...

Răspuns utilizator avertizat