| Minimalistul a întrebat:

Voi de cat trafic de date mobile aveti nevoie intr-o luna?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Am nevoie in jur de 1G

| Radu284 a răspuns:

In conditii normale, sub 200 MB. Daca sunt in concediu, pot folosi si 7GB in 10 zile (in special skype+video)

| Minimalistul explică (pentru Radu284):

Interesant!
Ce telefon ai? Si cat platesti?

| Radu284 a răspuns (pentru Minimalistul):

Am un Galaxy S5
Am optiunea de 7 euro prepaid la Vodafone, care imi da 500 mb de date si apeluri nelimitate nationale. Am fost in concediu in August, si exista un bonus gratuit de 10 GB (nu stiu de ce, o promotie, whatever).

Am stat 10 zile, si mai aveam ceva de genul 3.5 GB ramasi (dar mai consumasem 700 din alte optiuni). Cand sunt acasa stau pe wifi, asa ca nu prea consum date.

Dar la Digi poti avea 10 gb de date lunar cu 7 euro.

| Minimalistul explică (pentru Radu284):

Eu am 5GB dupa care scade viteza. Din aia 5GB folosesc maxim 500MB.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am nelimitat, dar nu prea folosesc datele mobile.