| Rux2000 a întrebat:

Vreau sa cer o părere despre iphone8 vs Samsung S9

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Nu e vorba de păreri aici ci de cifre. Uite aici din ce rezidă superioritatea S9 în raport cu iphone:
https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8573&idPhone2=8966

| Rux2000 explică (pentru sierra1):

Am vrut sa fac un fel de abonament la iphone 8 care mi-l doream foarte mult însă mi-au spus că nu se poate doar pentru iphone6 sau Samsung si am ales Samsung s9 si vreau sa vad daca am "pierdut"

| sierra1 a răspuns (pentru Rux2000):

Ai câștigat!

5 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

S9 clar

| Crisstinayy12 a răspuns:

Verisorul meu are Samsung s9 + si mie nu mi place

| Giuliana_Stan_1991 a răspuns:

Mai bun e Samsung S9 pentru ca e mai mare, are camera mai buna si are foarte mult spatiu.mama mea are Samsung S9 si are mult spatiu si are aproape 2000 de poze si filmari.asa ca mai bine cumpara-ti Samsung S9.