| ionutandrei95 a întrebat:

vreau niste pareri. vreau sa-mi cumpar telefon ce imi recomandati intre samsung galaxy s plus si xperia play? eu de la un telefon vreau net rapid si jocuri si sa nu vad lag in meniu adica sa treaca sacadat de la o imagine la alta etc.

Răspuns Câştigător
| AxyTM a răspuns:

Eu sunt sigur ca merge bine in browser xD
mie imi merge super si la fel si la alti prieteni.
bafta

4 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

S plus ar fi mai bun

| AxyTM a răspuns:

Buna! iti recomand Samsung galaxy s plus, si cel mai fain, e sa iti pui in el cartela de RDS. Asa a facut un prieten si-a pus cartela numai pentru internet, care e gratis.
Sper ca te-am ajutat.
Bafta xD

| ionutandrei95 explică (pentru AxyTM):

Nu este asta problema ca am frog si cam tot aia dar ma intereseaza daca merge bine in browser.

| AxyTM a răspuns (pentru ionutandrei95):

Eu sunt sigur ca merge bine in browser xD
mie imi merge super si la fel si la alti prieteni.
bafta

| andreea4321 a răspuns:

Samsung galaxy