| Andreeeeeeeeeeeeeea a întrebat:

Vreau să-mi cumpăr un telefon cât de cât ok, dar nu știu ce să aleg și nici nu aș vrea ceva extrem de scump. Mă gândesc să-mi iau ceva până în 1500 RON, deoarece am tendința să stric lucrurile repede. Ce aș putea să aleg dintre un Samsung Galaxy J5, Note 3, Galaxy A5 sau LG G3? Inițial, eram 100% sigură că mă duc să-mi iau S5 Neo, dar când am ajuns în magazin și l-am văzut, mi-am dat seama că nu îmi place, ca și design (menționez că sunt destul de pretențioasă. Vreau un telefon de cel puțin 5 inch și cu un design asemănător lui J5).
Mulțumesc! Dau fundă celui mai bun răspuns!

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege LG G3 (32GB) deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!

| OnuOnulică a răspuns:

LG G3 e varianta cea mai bună. E un telefon foarte bun care își merită bani.

| CosmiinTezeu a răspuns:

Au scos cei de la Allview un telefon cu o baterie de 6 000 de mha, dual sim etc. Costa doar 13 mil
Este un telefon super eu am avut si am fost multumit

| Andreeeeeeeeeeeeeea explică (pentru CosmiinTezeu):

TE ROG! Orice, numai Allview NU! Și nu sunt răutăcioasă sau altceva, dar, ca și utilizatoare de Allview, afirm că după un an și jumătate nu mai rezist psihic anunțurilor zilnice de genul „Memoria internă este plină"...și să pot instala doar un maxim de câteva aplicații...(maxim 7).să am și card de 16GB și tot să-mi stea setat în bară „Memoria internă este plină". Mor numai gândindu-mă. Și nu zic că bateria mă ține doar 5 minute dacă stau pe el. Am ajuns să fiu nevoită să-mi caut alt telefon pentru că actualul Allview se închide de fiecare dată când mă sună cineva. Și pot să continui lista de plângeri, dar nu interesează pe nimeni happy.
Oricum, mersi de sugestie! Și știu telefonul.l-am ținut în mână (e destul de greu laughing ), camera e tipică Allview (adică slăbuță), bateria e suuuuper, dar în timp i se mai duce din capacitate. și nu mai zic că îi ador design-ul