| STyL3z a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un telefon cu tastatura qwerty, dar nu stiu exact de care. Ma puteti ajuta si pe mine sa ma decid >?
DAU FUNDA CELUI CARE IMI DA CEL MAI BUN SFAT!

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Hurubean_Nicolae_1975 a răspuns:

Black berry curve 9300, Nokia c3...

| RebecaBeca a răspuns:

Eu am Nokia Asha 302 si e foarte bun telefonul, ti`l recomand! :*

| Andreeac33 a răspuns:

Nokia Asha daca vrei android, dar BlackBerry curve e rezistent, al meu a cazut de la etajul 3, a cazut in apa si nu am avut probleme cu el deloc de 3 ani, doar ca nu pot lua multe aplicatii pe el pentru ca e soft BlackBerry.

| SorinELoo7 a răspuns (pentru Andreeac33):

Nokia Asha nu are android, ci S40.

| moldo666 a răspuns:

Daca vrei unul ieftin si foarte frumos ia-ti un Samsung Ch@t 335, este ff bun si pare foarte smart.

| Andreeac33 a răspuns (pentru SorinELoo7):

Hmmm...oricum sunt multe aplicatii android care merg pe el.