| Kolors a întrebat:

Vreau sa-mi iau unul dintre telefoanele de mai jos:
Iphone 4, 4s Replica
Iphone 5, 5s Replica
Merita sa-mi iau? Sunt replici.Au camera tot ca originalele, etc.Stiti la ce ma refer.

Răspuns Câştigător
| Bog312 a răspuns:

Daca tot iti iei ia Iphone 5s daca nu ai bani sa cumperi unul original care costa foarte mult. E bun si o replica cat de cat insa pretul cred ca spune totul dintre replica si original.

5 răspunsuri:
| KateMiddleton a răspuns:

Uite,replica e una din cele mai sim ple telefoane cu lanterna.La ce iti trebuie un iPhone replica, cand sunt o gramada telefoane bune la pret accesibil.
O prietena de a mea a avut o replica de iPhone 5 si i s-a spar ecranul cand ea l-a scapat pe pat.
Daca tot vrei iPhone poate te interesezi daca ai rude in Russia.Acolo a aparut iPhone 6 si modelele anterioare originale se vand cu banuti, pentru ca toti isi schimba telefoanele lunar.
Bafta! Funda?

| rippE a răspuns (pentru KateMiddleton):

Tu esti si proasta sa imi bag mana. Cica a aparut iPhone 6. Vorbesti de-am *** sa aburesti omu.

| davidrcv a răspuns:

Iphone 5

| Ionutzz13z a răspuns:

Vad ca anul asta lumeaa se intrepta spre iphone doar numele e de el. Ia-ti Sony xperia z1 si esti tare

| rYderq a răspuns:

Din cele care le-ai enumerat:
Iphone 5
Replici sau Chinezarii niciodata(parerea mea)
Off: eu iti sugerez sa te uiti la Samsung.dar aici depinde poate iti place Iphone