| RalucaaaAdda a întrebat:

Vreau sa-mi resetez telefonul (Nokia asha 302) si cand dau la setari, imi da sa scriu un cod *nu am nici un cod*...Ce trebuie sa fac?*Nu vreau raspunsuri gen: Du-te la Orange/gsm..etc.*

6 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

1234, 12345 (cel din fabrică), 0000, 00000.

| MilkyWAY3027 a răspuns:

Incearca si asa https://www.youtube.com/watch?v=W6eONaRpUnM eventual incearca si cu 123456 (adica mai pui un 6) Daca nu merge inseamna ca cineva a schimbat codul initial din fabrica, in cazul acesta decat la service se poate reseta parola.

| Dariuspopa a răspuns:

Asta e codul : *#7370#

| RalucaaaAdda explică (pentru Dariuspopa):

Zice sa introduc codul si dupa imi da eroare.