| drujban12345 a întrebat:

Am 2 laptopuri daca le conectez la accelasi modem de internet de la romtelecom o sa platesc mai mult? amandoua le contectez cu cablu nu prin wifi

6 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Nu. Abonamentul e acelasi indiferent de cate device-uri folosesti.Dar daca le folosesti concomitent(deodata) viteza o sa scada in raport cu cate device folosesti indiferent daca e PC/telefon/tableta

| BlueViP a răspuns:

Nu platesti mai mult, dar trebuie sa ai 2 intrari.

| KyLerMzQ a răspuns:

Nu.

| robiolic a răspuns:

Nu platesti in plus, dar nu vad dc nu ai folosi wifi e mai bine tongue

| TheBreak a răspuns:

Nu. Cine ti-a spus prostia asta?
Da-mi un vot daca tot te-ai uitat peste comm-ul meu http://www.resursecs.com/frags/frag.php?player=shut.star apasa pe gogogo