| anonim_4396 a întrebat:

Am avut un vis care mi s-a parut cam inspaimantator.Eram intr-o camera cu mama mea si noi am gasit sub camera un sicriu, si le spuneam celorlalti ca este al lui Dumnezeu. Apoi am inceput coboram mereu nivele sub pamant si spargeam podeaua si ne mai caram si cu sicriul dupa noi. Dupa am inceput sa plang si ziceam sa ma ierte dumnezeu ca facem asta ca ii cautam trupul si sa nu ne faca rau iar mama imi zicea sa stau linistita ca nu imi va face rau deoarece daca vroia ce facea pana acum.Si dupa m-am trezit brusc cand mi-a sunat telefonul! Ce parere aveti despre acest vis?[Scuze de categorie dar nu stiu unde sa o incadrez] happy

Răspuns Câştigător
| Raiku a răspuns:

Cam "ciudat" visul ca sa pot spune. Dar daca te gandesti logic noi visam in functie de ce am vazut. Nu stiu daca ai inteles ce am vrut sa spun dar sa revenim.
Mi se intampla si mie sa am vise "ciudate".Tot ce pot sa iti spun e
Vise placute!
Toate cele bune

| Àηđяεëa a răspuns (pentru Raiku):

Atat ca mi se intampla de obicei sa mai am vise ciudate.Nu pot spune ca vai ma sperie doar ca uneori in ziua urmatoare cam se intampla sa fiu suparata sa patesc ceva ( certuri nu lucruri grave big grin ).sau diferite lucruri.Dar poate fii pur si simplu o coincidenta. Mersi pentru raspuns

14 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

La Conversatii sau Timp Liber, simplu.

| MCRgurl a răspuns:

Nu e infricosator si nu mi s-a parut ceva de care sa te sperii.

| DarkBlood32 a răspuns:

Mmm... straight face

| Flaviucu a răspuns:

Mda. Putin amuzant laughing Visul e vis nu are de ce sa te sperie :*

| VladPetcu a răspuns:

Ai o imaginatie bogata atata tot nu iti fa griji.Nu exista chestii din astea cu vise care sunt premonitii.
Funda?

| Smileyouarebeautiful a răspuns:

E doar un vis nu inseamna nimic

| Quanah a răspuns:

Sa nu crezi niciodata in semnificatiile viselor. Visele tu le faci! Poate acum cateva zile te-ai uitat la un film horror, sau ai citit ceva asemanator. Cand adormi, capul determina visele. Amintirile, intamplarile neplacute etc, sunt puse in vise.

| Àηđяεëa a răspuns (pentru Quanah):

Nu m.am uitat happy oricum mersi pentru raspuns ai si dreptate. poate e determinat de starea mea de spirit de dinainte sa adorm happy.cu toate ca era una buna tongue

| RamonaRay a răspuns:

Woow...ciudat vis[serios]..eh acum toti am avut macar o data astfel de vise.

| TheSkull a răspuns:

Uneori visele astea ar putea fi o premonitie sau pur si simplu un cosmar si eu am avut vise ciudate.Da oricum nu se va intampla asa ceva asa ca stai linistita

| RozyRozyRozy a răspuns:

Pai..visul e vis
nu se poate intampla in realitate :D
nu ai de ce sa te sperii
daca vrei sa vezi ce inseamna visele tale poti intra pe : http://www.visele.ro/dictionar-de-vise.php
si la sectiunea ''cautare'' scrii fiecare lucru care l-ai visat (pe rand) si ai sa vezi semnificatia lui
sper ca ti-am fost de ajutor
funda? :o3

| sisiandrocky a răspuns:

Este doar un vis care nu e adevarat