| anonim_4396 a întrebat:

Am avut un vis care mi s-a parut cam inspaimantator.Eram intr-o camera cu mama mea si noi am gasit sub camera un sicriu, si le spuneam celorlalti ca este al lui Dumnezeu. Apoi am inceput coboram mereu nivele sub pamant si spargeam podeaua si ne mai caram si cu sicriul dupa noi. Dupa am inceput sa plang si ziceam sa ma ierte dumnezeu ca facem asta ca ii cautam trupul si sa nu ne faca rau iar mama imi zicea sa stau linistita ca nu imi va face rau deoarece daca vroia ce facea pana acum.Si dupa m-am trezit brusc cand mi-a sunat telefonul! Ce parere aveti despre acest vis?

Răspuns Câştigător
| Anutsa410 a răspuns:

Visele sunt normale dar unele si ciudate. Nu te gandi prea mult pentru ca nu prea au legatura cu viata de zi cu zi.

| Àηđяεëa a răspuns (pentru Anutsa410):

Mersi oricum pentru raspuns.ia si o funda laughing happy

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat