| S1lv14 a întrebat:

am avut un vis aseara si am nevoie de putin ajutor, am visat ca mergeam cu prietena mea cea mai buna pe o plaja dincolo de granitzalaughing si in spatele nostru erau 2 baieti frumosi:X ei 2 ne urmareau, pana la urma am ajuns pe plaja, eu stateam la soare, prietena mea statea in spatele meu cu unul dintre ei iar celalalt o venit la mine si mo sarutat (mie imi placea de el) apoi baieti inainte sa plece "acasa" ne'au spus sa mergem si noi ca daca nu mergem acum ramanem pe plajalaughing

8 răspunsuri:
| ReiVaN a răspuns:

Si ajutorul? vrei sa vin la noapte-n visul tau sa va aduc prezervative?

| S1lv14 explică (pentru ReiVaN):

laughing

| ReiVaN a răspuns (pentru S1lv14):

Hei, eu vroiam sa te ajut.
Daca ai nevoie intr-un vis si ai ramas fara poti sa apelezi la mine happy pana si-n vis sa te protejezi!

| S1lv14 explică (pentru ReiVaN):

Mesk dar in vis totul e posibilhee hee

| ÐÿÅ a răspuns:

Buna! happy
Mda. poate visul acesta iti spune ca ar trebui sa ai grija cu baieti, pentru ca multi ( nu toti), in ziua de azi, sunt foarte "smecheri" si te pot pacali usor!

| S1lv14 explică (pentru ÐÿÅ):

Mesk Dya :*

| ÐÿÅ a răspuns (pentru S1lv14):

Cu placere :*

| Against a răspuns:

Simteai nevoia sa ne impartasesti visul? happy