| robiiusan a întrebat:

Am o problema care incerc de mult timp s-o rezolv dar nu am nici marac o idee ce s-a intamplat. Daca vreau sa ma conectez la internet prin cablu la laptop imi merge. Dar daca vreau sa ma conectez prin wirles, Imi gaseste retele, dar cand vreau sa ma conectez la un wirles ma pune sa bag parola cate o data si imi da imediat eroarea: Windows was unable to connect to...(numele wirlesului).
Cu alt laptop imi merge internetul si si pe telefon. Dau funda cine ma ajuta.

7 răspunsuri:
| Darius392 a răspuns:

Pai, acele retele au parola pusa de proprietarul lor si nu poti intra daca nu stii parola.

| CoL00SaL a răspuns:

Vezi sa ai instalat driverul placi lan...

| robiiusan explică (pentru CoL00SaL):

Unde vad daca e instaat?

| CoL00SaL a răspuns (pentru robiiusan):

Nu-ti arata nicaieri... daca ai cd-ul cu driverul placi de retea adica lanu-l instaleaza-l...

| AdrianExtreme a răspuns:

Depinde daca are parola

| robiiusan explică:

Wirelesul este al meu dar pe mine nu ma lasa nici la cele fara parole

| danielsier a răspuns:

Schimba-ti windows-ul!