| Bobbless a întrebat:

Dau funda! Cine e reprezentant avon? As vrea sa imi dea cateva informatii despre aceasta afacere pentru ca as vrea sa devin reprezentant.
Uite care sunt intrebarile :
1. Pot deveni reprezentant la 14 ani?
2. Trebuie sa fac comanda in fiecare luna?
3. Ce este cu acel credit de 400 de lei?
4. Si despre ce discount este vorba?
Multumesc frumos! :*

Răspuns Câştigător
| BeHappyOriceArFi a răspuns:

1) Nu conteaza cati ani ai, important este sa ai vanzare
2)Da trebuie sa faci comanda in fiecare luna
3)Nu inteles ce vrei sa spui
4) La ce discount te referi?

| Bobbless explică (pentru BeHappyOriceArFi):

Https://www.avoncosmetics.ro/PRSuite/dreamJobApply.page
si de minim cat trebuie sa fie comanda?

| Andre7ea a răspuns (pentru Bobbless):

Da-mi id-ul tau si te inscriu eu ca reprezentant. Sunt lider.Acolo iti explic mai multe lucruri.Te pup.

11 răspunsuri:
| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Aaa,vrea sa spuna ca tu vei primi o reducere de 40% la orice vei cumpara si la fiecare comanda vei primi si niste cadouri si minimul ar fi de vreo 30-40 de lei, cam asa, eu stau in Spania si aici minimul este de 30 de Euro si nu prea stiu cum sta treaba in Ro.

| Bobbless explică (pentru BeHappyOriceArFi):

Si te descurci asa cu comenzile adica ai clienti? thinking Si cu creditul de 400 de lei ce vrea sa zica?

| BeHappyOriceArFi a răspuns (pentru Bobbless):

Pai sunt singura reprezentatoare din oras, si in fiecare luna fac comanda in jur de vreo 300-1500 de Euro, iar cu creditul de 400 de lei vrea sa spuna ca o sa iti dea Tie 400 de lei pentru ati putea cumpara orice vrei de la Avon.

| Bobbless explică (pentru BeHappyOriceArFi):

Ce fain de tine. (: Si acei 400 de lei trebuie sa ii dau inapoi? sau?

| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Nu,este un cadou de BunVenit(de fapt asa e la mine)

| Bobbless explică (pentru BeHappyOriceArFi):

Si daca vrei te poti retrage din afacere sau trebuie respectat un contract pe o anumita perioada de timp?

| BeHappyOriceArFi a răspuns (pentru Bobbless):

Te poti retrage cand vrei.

| Mymytica a răspuns:

1.poti deveni reprezentant pe numele mamei tale sau al tatalui tau daca nu ai 18 ani. ai nevoie de copie de pe buletin
2.nu e neaparat sa faci comanda in fiecare luna, atunci cand faci trebuie sa ai minim 120 ron.
3.nu stiu la ce credit te referi
4. ai discount de pana la 40% depinde de valoarea comenzii tale. daca vrei sa te inscrii ca reprezentant lasa-mi un mesaj cu id tau de mess si vb mai multe.