Întrebare recomandată | angelgirl9844 a întrebat:

Bună TPU, eu practic echitaţia de 4 ani jumate şi vreau să ştiu dacă centrul sportiv Sport Club Dragon este bun, adică dacă se fac sărituri sau dresaj...eu fac echitaţie ca şi hobby,merg de obicei o dată pe săptămână, iubesc enorm caii, am lucrat cu mulţi cai diferiţi de la Fresian,Andalusian până la CSR, Lipiţan, Pursânge Arab.
Problema la mine sunt centrele şi caii cu care lucrez, mă ataşez mult şi regret enorm când este vândut calul respectiv ori se mută centrul de echitaţie în altă parte...de multe ori departe de zona de unde locuiesc.De 4 ani numai asta am făcut, m-am mutat de colo-colo, nu am găsit un loc stabil unde să vin mereu, fără să îmi fac griji dăcă mâine nu o să mai am cal, sau să nu se mute centrul...şi vreau un loc unde să fac sărituri, să vin să stau cu căluţii, adică nu doar să călăresc, ci şi să am grijă de cal/cai, să îl echipez, să îi dau de mâncare etc.
Am căutat un centru - şi am găsit Sport Club Dragon - au 2 nr. de telefon şi nu şti ucare e bun, problema la mine e preţul, nu vreau să depăşească 70 lei, cu cât e mai ieftin - de ex. dacă costă 40 lei, aş putea să merg de 2 ori/ săptămână, ceea ce e foarte convenabil pentru mine.
Mă poate ajuta cineva să găsesc un nr, valabil şi să aflu preţurile?

Răspuns Câştigător
| ImCalledLamă a răspuns:

Http://www.sportclubdragon.ro/contact.php Este site-ul lor, au si e-mail si tot ce trebuie :) Poate ne intalnim candva, si eu iubesc enorm caii, caii si cainii sunt animalele mele preferate. Pup :* :x

| angelgirl9844 explică (pentru ImCalledLamă):

Şi nr. este valabil? Că mai era unul. şi cum sunt instrutorii?

1 răspuns: